Hodnotenie obchodu
4,9
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
46 hodnotení
5
44x
4
0x
3
2x
2
0x
1
0x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
+ Rýchle vybavenie objednávky.
- Žiadna za mňa.
LK
Lucia Kopišova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.2.2026
Super rýchle vybavenie
Tovar som dostala 11.02.2026,ale záručná doba na Regenor bola do 5.03.2025.
Som spokojná s dodaním tovaru, skoro a v dobrom stave som dostala.
KŽ
Katarina Žakova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
4.2.2026
odporúčam ja som veľmi spokojná
HT
Helena Tóthová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
3.2.2026
som velmi spokojna
+ Perfektne zabalené na to že sú to nápoje zabalené 10z10
+ Super komunikácia odporúčam teším sa na ďalšiu objednávku
Veľmi dobrá komunikácia balenie už dlho som tak kvalitne zabalenú objednávku nedostal odporúčam
SA
Sabóová Andrea
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.1.2026
Rýchle doručenie, všetko ok
+ fajn
JH
Janka Hlubíková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.1.2026
Spokojná som.
BL
Barbora Lacová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.1.2026
Som spokojná.
ZN
Zuzana Némethová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.1.2026
Áno,spokojná
KZ
Katarína Zálešáková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.1.2026
Spokojná
JF
Jozef fürdős
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.12.2025
Veľká spokojnosť rýchle dodanie
Zatiaľ nemám skúsenosti.ale mám dojem že spolupráca bude dobrá....aj do budúcna budem odtiaľto objednávať
BM
Bozena Mojzisova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.12.2025
Plna spokojnost, dobra komunikacia , rychle dodanie obj. tovaru, spolahlivost
MG
Magdaléna Granačková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
2.12.2025
Vyborne. Rychle dorucenie, spolahlivost.
JG
Jiří Galda
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.11.2025
Zatím spokojenost.
EC
Eva Chudá
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.10.2025
Veľmi spokojná. Dakujem
KŠ
Kornélia Šabová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.10.2025
Doručenie síce trvalo dlhšie ale s produktom som veľmi spokojná
